kliknutím na obrázky

 je zvětšíte

 

 

Tato kronika obsahuje

pouze výběr ze všech

nafocených snímků.

Každý účastník dostane po

 skončení tábora celou sadu

 snímků vypálenou na CD.

 

Váš vzkaz na tábor můžete

poslat prostřednictvím

diskuzního fóra
(zde na našich stránkách).

 

Dětem Vaše vzkazy vyřídíme

buď ráno u snídaně nebo
 na večerním nástupu.

 

 

 

 

 

 

 

Kronika z našeho tábora ...

každé ráno víte, jak jsme prožili předchozí den na táboře

 

 
  sobota 1.srpna 2015 - 15. den tábora  

 

      Poslední táborové ráno! Všichni zatím tvrdě spí. Nám se také vstávat nechce, ale jinak to nejde. S trochou škodolibosti bereme fotoaparát do ruky a s pořizujeme několik snímků.

       Je zvykem, že poslední noc mohou děti spát kde chtějí. Poslední noc byla naprosto ukázková: jasno, měsíc v úplňku, ani vedro, ani zima ... takže ve zbývajících stanech (z celkové počtu 38 jich stálo ještě 16) spal jen málokdo. Děti si našly místo skoro všude - v umývárnách, pod stříškou u buňky (skladu), poblíž daňků, pod stromy, ... nebo třeba v přívěsu. 

       

       

       

       

      O snídani a zatopení se postarali naprosto dobrovolně  Adam s Jirkou a o rozcvičku tradičně, jako každé poslední ráno, Medvěd. 

       

      Posnídali jsme rohlíky s nutelou a čaj s citrónem.  

       

       

      Pak už začalo balení a uklízení. Na práci se podíleli téměř všichni a šlo to neuvěřitelně rychle. Počasí nám přálo, posledních šestnáct stanů bylo zbouráno, odneseno a uskladněno během hodiny. Menší děti zatím vysbíraly tábořiště od papírků, někteří uklidili ohniště a dřevo.

       

       

      V deset hodin jsme posvačili obložené chleby, dočerpali zásoby tekutin a nastal čas loučení ...

       

       

... které se mnohdy neobešlo bez slz. Poslední zamávání od brány a cesta dolů. do Horní Libochové, kde už na nás čekal autobus, ke kterému postupně náš táborový Šemík odvážel zavazadla.

     Bylo pár minut po jedenácté, když autobus opustil Horní Libochovou. Chvíli před polednem jsme zastavili v Říčanech a o půl hodiny později v Brně.   

       

 

      Zbývající vedoucí ještě na tábořišti douklízeli podkroví, kuchyni a vybavení, nabalili přívěs a auta a krátce před čtvrtou hodinou opustili na jedenáct měsíců naše tábořiště v Horní Libochové.

 

 

 

     Chtěli bychom na úplný závěr poděkovat všem účastníkům, jejich rodičům, přátelům i příznivcům našeho Tábornického klubu Delfín. Bez vás by to nešlo!

      Stejně tak děkujeme i za pochvaly a poděkování, které jste nám poslali přes naši kroniku či maily. Velmi si tohoto ocenění važíme!

      Velké poděkování a uznání patří také všem vedoucím. Je těžko najít v dnešní době lidi, kteří jsou ochotní něco dobrovolně, zadarmo a ve svém volném čase dělat pro druhé. O to víc s vážíme toho, že se letos sešla tak dobrá parta, která spolu připravila a "odvedla" dva turnusy táborů ...  většina vedoucích byla na táboře nepřetržitě neuvěřitelných 32 dní !!! Řada z nás by si svůj pobyt zde (po krátkém odpočinku) klidně zopakovala. A my věříme, že se zde za rok opět potkáme.  Ještě jednou děkujeme !   

       To už je opravdu vše. Mějte se hezky a těšíme se na některé z našich akcí v průběhu roku nebo nejpozději v létě na táboře na shledanou!

                                                                    Hanka a Petr Hlaváčovi 

    

    (zveřejněno 2.8. 2015 v 10:45 hod. )

 

Do naší kroniky přišly v následující dny po táboře tyto příspěvky od rodičů, dětí a přátel :

 

Ahoj všichni,     18.8.2015

… Děkuji za skvělý tábor. Kroniku jsem dodatečně prostudovala a musím říct, že se vám to opět povedlo. Děcka nadšený. Ještě teď když se sejdou (Míša, Bára a Tom  a Katka Jeřábci) nemluví o ničem jiném. Sledovali i 2.turnus. Katka se s vámi moc těší na 3.turnus a vůbec na všechny akce. Takže ještě jednou díky. Přeji vám pěkný zbytek prázdnin. Vlasta Škodová

 

Pro všechny vedoucí    5.8.2015    

Děkujeme vám za úžasný program, který jste pro děti nachystali, za krásné fotky, díky kterým jsme se cítili, jako by jsme tam byli s vámi a zároveň jsme věděli, že je naše dítě spokojené. Díky za váš přístup i k dětem, které byli na táboře poprvé :-) Přejeme krásný zbytek prázdnin ! Komárkovi

 

2.8.2015   

Sleduji vaše akce už několik let diky Nině a Matejovi. I když mam ještě male deti, vim, ze jednou pojedou na tábor s vami a užijí si perfektních 14 dní. Jste totiž nejlepší:-D   Olga Nováčková Zemanová  

 

pro vedení tábora a celý tým      2.8.2015   

Děkujeme za Váš čas, elán a energii. Děkujeme za báječný program a radost, s kterou děti plnily úkoly, učily se novým věcem,výborně se napapaly a ani se jim nechtělo domů!? Nechť se Vám i nadále daří a to vše za plného zdraví!!! Budeme se těšit NASHLEDANOU. Fialíci

 

Pro Hlavacovi    a jejich boys + girls tym    1.8.2015     8:52

Jako rodice Vam vsem dekujeme za perfektni 2 tydny, za bohaty program, skvelou kuchyni a veskerou peci, kterou jste venovali nasim rozjivenym ratolestem. A diky za inspiraci - ranni rozcvicky budou pokracovat :-)   Provaznikovi