kliknutím na obrázky

 je zvětšíte

 

 

 

 

 

Tato kronika obsahuje

pouze výběr ze všech

nafocených snímků.

Každý účastník dostane po

 skončení tábora celou sadu

 snímků vypálenou na CD.

 

Váš vzkaz na tábor můžete

poslat prostřednictvím

diskuzního fóra
(zde na našich stránkách).

 

Dětem Vaše vzkazy vyřídíme

buď ráno u snídaně nebo
 na večerním nástupu.

 

 

 

 

 

 

Kronika z našeho tábora ...

každé ráno víte, jak jsme prožili předchozí den na táboře

 

 
 

pátek 17. července 2015 - 1 den před II. turnusem

 

    

             Je pátek odpoledne a tábor je plný dětí I.turnusu, kterým zítra tábor končí. I. turnus proběhl v pohodě, bez problémů, úrazů a snad ke spokojenosti všech (alespoň soudě podle odezvy ze strany dětí i rodičů).

       

       Možná vás bude zajímat, že právě dnes dopoledne náš tábor navštívila "přepadová" kontrola z Krajské hygienické stanice ze Žďáru nad Sázavou.  Takovou kontrolu absolvují (téměř) všechny větší dětské tábory.  Předmětem kontroly je  úplně všechno co se týká hygieny a zdravotnického zabezpečení tábora: stany, záchody, umývárny, likvidace odpadů, sklad potravin, skladba jídelníčku a zejména povinná dokumentace, která je hodně obsáhlá. A v případě závad umí kontrola rozdávat i docela tučné pokuty. Mimo jiné také proto vždy musíme trvat na přihláškách, bezinfekčnostech a lékařských potvrzeních.   Dobrá zpráva je (a myslíme, že i pro vás), že jsme i letos prošli bez jediné závady.   

 

 

       V táboře jsou už všichni vedoucí II. turnusu ... většina zůstává z prvního turnusu, přidává se pouze Šimon (z vedoucích I.turnusu odjíždí Terka a Padák).V průběhu odpoledne využíváme chvíle času a setkáváme se u krátké porady o zítřejším příjezdu dětí II. turnusu a zahájení celotáborové hry.

 

 

 

zleva:  Hanka, Šimon, Bohoušek, Fido, Lucka, kuchaři Jana a Medvěd, Žán, Honza, Forest, Nina a Jana.  

 

       V rádiu slyšíme, že nás zítra čekají úmorná vedra, prosíme proto všechny děti i rodiče, aby byli na srazu v Brně i v Říčanech včas, ať nemusíme zbytečně čekat na opozdilce a můžeme co nejrychleji odjet sem, na tábor. Autobus, který nás zítra poveze je už připraven dole, v Horní Libochové, těšíme se zítra o půl druhé na srazu v Brně a o půl hodiny v Říčanech nashledanou! 

       

My jsme připraveni a těšíme se na vás! 

Zítra nashledanou!

 

 

 

Do naší kroniky dnes přišly v době před táborem následující příspěvky z řad rodičů a přátel:             
       -