kliknutím na obrázky

 je zvětšíte

 

 

Tato kronika obsahuje

pouze výběr ze všech

nafocených snímků.

Každý účastník dostane po

 skončení tábora celou sadu

 snímků vypálenou na CD.

 

Váš vzkaz na tábor můžete

poslat prostřednictvím

diskuzního fóra
(zde na našich stránkách).

 

Dětem Vaše vzkazy vyřídíme

buď ráno u snídaně nebo
 na večerním nástupu.

 

 

 

 

 

 

 

Kronika z našeho tábora ...

každé ráno víte, jak jsme prožili předchozí den na táboře

 

 
 

sobota 16. července 2016 - 15. den tábora

 

        Probouzíme se do posledního táborového rána. Budiček je dnes docela brzy, v 7:45 hod. a to hlavně proto, abychom stihli všechno zabalit a poklidit, protože dnes náš první turnus končí a jedeme domů!  

       

        Po krátké společné rozcvičce s písničkou "Až já budu velká ..." a ještě kratší osobní hygieně začínáme s balením svých věcí.

       

       Mezitím už je připravena snídaně: rohlíky s nutelou a čaj. Nutela nikdy nezklame a pět táců s rohlíky mizí rychlostí blesku. A pokračujeme v balení. Menším dětem pomohou vedoucí  a do půl desáté je vše nabaleno. Důležité je také důsledně rozdělit zavazadla, která pojedou až do Brna a zavazadla, která budeme vykládat v  už v Říčanech. Později je vytřídit už není možné.  

       

       

       Pár minut věnujeme ještě úklidu společných prostor. Pak už začne nakládání a svážení zavazadel k autobusu do Horní Libochové. Po desáté hodině a krátké svačině se i my vydáváme na cestu. Ještě závěrečné foto u brány, rozloučení a poslední ohlédnutí na místo, kde jsme strávili uplynulých patnáct dní.     

       

       

          Autobus přijíždíí krátce po našem příchodu na náves do Horní Libochové. Máme docela rychle naloženo a v 11.hodin odjíždíme. V 11.45 přijíždíme do Říčan a o půl jedné do Brna. Zde, přibližně o půl jedné naše patnáctidenní dobrodružství definitivně končí.

         Děkujeme všem, kdo přispěli k tomu, že jsme všichni tábor úspěšně zvládli. Vedoucím, kteří tábor připravili, rodičům za důvěru i podporu, kamarádům a přátelům za pomoc a hlavně dětem, které utvořili dobrou partu kamarádů. Věříme, že se setkáme nejpozději za rok opět na některém z našich táborů nebo už dříve na akcích v průběhu roku.

          Na úplný závěr chceme poděkovat rodičům, kteří nám poslali své poděkování, pochvalu či pozdrav. Velice si vážíme toho, že jste si na nás vzpomněli a věnovali nám pár řádků i svůj čas. Díky ...

   

           Pohodové prázdniny a krásné léto všem!

         ( zveřejněno 17. 7. 2016 v 00:40 hod.)

 

Do naší kroniky dnes a v následující dny po táboře přišly následující
příspěvky z řad rodičů a přátel :                 
 

 

Pre Všetkých Vedúcich a Vedenia s TK Delfin   17. 7. 2016

Mnohokrát Vám ďakujeme za úžasný program, kuchyňu,organizáciu a tešíme sa na ďalšie Tábory a Výlety s Vami ;))))) Sophia a Mama

 

Pro všechny z organizátorského týmu TK DELFÍN  16. 7. 2016

Vám všem patři obrovské poděkování za zorganizováni super letního tábora! Obě děti jsme poslali na LT poprvé a nelitujeme, ze jsme vybrali zrovna VÁS! Děti od příjezdu domu nezavřely pusy a už teď se těší na příští rok a snad i na jiné akce, které během roku pořádáte. Ještě jednou díky za vše, jste JEDNIČKY!!! Dimitrovi

 

Pro cely táborový team DELFÍN   16. 7. 2016

Chtěla bych Vám MOC poděkovat za užasnou péči nejen o Thomase,ale i o ostatní děti. S údivem jsem sledovala s jakou ochotou a láskou to vše děláte. Moc se mu u vás líbilo. Mnohokrát děkuji. Sabina Green