kliknutím na obrázky

 je zvětšíte

 

 

Tato kronika obsahuje

pouze výběr ze všech

nafocených snímků.

Každý účastník dostane po

 skončení tábora celou sadu

 snímků vypálenou na CD.

 

Váš vzkaz na tábor můžete

poslat prostřednictvím

diskuzního fóra
(zde na našich stránkách).

 

Dětem Vaše vzkazy vyřídíme

buď ráno u snídaně nebo
 na večerním nástupu.

 

 

 

 

 

 

 

Kronika z našeho tábora ...

každé ráno víte, jak jsme prožili předchozí den na táboře

 

 
 

budování tábora
středa 29. června - čtvrtek 30. června 2016

 
 

      Když jsme v roce 2009 poprvé využili moderní technické prostředky proto, abychom Vám, rodičům, kamarádům a přátelům zprostředkovali každé ráno super čerstvé zprávy z našich, právě probíhajících táborů, netušili jsme, s jakým zájmem a ohlasem se naše "živá kronika" setká. V té době jsme byli jediní, dnes už jediní nejsme, ale jsme jedni z mála, kdo poskytuje informace z táborů v takovém rozsahu.

      Otevíráme tedy letos naši kroniku na první straně znovu a věříme, že pro Vás bude následujících 31 dnů příjemným společníkem. 

      Do konce školního roku zbývá jeden poslední den a my ve středu 29.června odpoledne přijíždíme na naše tábořiště do Horní Libochové, abychom zde zahájili naši dvacátou pátou "letní sezónu".  Do začátku 1.turnusu zbývají tři dny a to je čas vyměřený proto, abychom na naší táborové louce postavili 40 podsadových stanů, vše po zimě uklidili, zabydleli kuchyni, navozili materiál, vybavení a potraviny.

       

     V průběhu odpoledne a večera postupně přijíždějí všichni vedoucí obou turnusů a také některé děti. 

       

      Letošní roznos stanových podsad byla mírně řečeno adrenalinovou záležitostí, neboť v uskladněných podsadách byla dvě velká vosí hnízda, která naši středeční činnost trochu zbrzdila. I přes pár žihadel jsme slavili vítězství a už ve středu večer stálo prvních 8 stanů.  

       

       Ve čtvrtek ráno jsme pokračovali ve stavění stanů, úklidu kuchyně, smontování trampolín a také stavbě letošní novinky: velkého stanu, který bude (kromě jídelny) dalším místem pro společné hry v případě deště, večerní společné aktivity nejstarších dětí a také porady vedoucích.   

       

       

       

       

          Do večera jsme stihli postavit všechny stany a úklid i zabydlení všech prostor. Na pátek už nám zbývají jen dodělat maličkosti: kromě nákupů a zásobení táborové kuchyně budeme ještě pokračovat v úklidu lesa a přípravě dřeva pro táborovou kuchyni a umývárnu.

           Na budování tábora se nás letos sešlo celkem 22 dětí a vedoucích a to jde práce pěkně od ruky. Sobota se blíží a všechno bude  včas hotovo. Zítra přidáme další zprávy.

            Na naši FB stránku http://www.facebook.com/CTU.TK.Delfin/ jsme přidali časosběrné video z dnešního dne. Z technických důvodů bohužel nemůžeme odkaz na toto video umístit přímo i sem, na naše www stránky.

 

Příspěvky a vzkazy účastníků našeho tábora :       

 

Do naší kroniky dnes přišly následující příspěvky z řad rodičů a přátel :                    -