v

 

kliknutím na obrázky

 je zvětšíte

 

 

Tato kronika obsahuje

pouze výběr ze všech

nafocených snímků.

Každý účastník dostane po

 skončení tábora celou sadu

 snímků vypálenou na CD.

 

Váš vzkaz na tábor můžete

poslat prostřednictvím

diskuzního fóra
(zde na našich stránkách).

 

Dětem Vaše vzkazy vyřídíme

buď ráno u snídaně nebo
 na večerním nástupu.

 

 

  Kronika - úvod

 

 

 

 

Kronika z našeho tábora ...

každé ráno víte, jak jsme prožili předchozí den na táboře

 

 
 

Sobota 28. července 2018 - 14. den tábora

 

      Poslední táborové ráno bylo ... prostě vlhké. Po předchozím horkém dni a deštivé noci nastalo teplé ráno a vlhko bylo všude - i ve fotoaparátu, proto máme první snímky z rozcvičky trochu zamlžené.

       

       Rozcvička poslední den bývá vždycky trochu jiná. Tentokrát se jí zhostilo trio Kuba a holky Šiklovky, kteří předcvičili svůj diskotékový tanec: věšení prádla, zavírání oken, motání šňůry, rumbakoule, mytí stolu, klakson, ... a mělo to úspěch!

       

       Balení a uklízení každý pojal trochu jinak, někdo balil své věci ve stanu, někdo je nejprve vyházel, někdo hledal pomoc u kamarádů a vedoucích. Snídaně balení na chvíli přerušila. Poslední snídaní byl rohlík s nutelou nebo marmeládou a ovocný čaj. 

       

       

       

       Ještě před naložením zavazadel na přívěs a odchodem k autobusu do Kunčiny Vsi jsme udělali rojnici a prošli celé tábořiště a vysbírali všechny papírky, žvýkačky a další nepořádek.

       

       Autobus přijel přesně v 10:45 a po naložení zavazadel jsme vyjeli k domovu. V poledne část dětí vystoupila v Brně, Králově Poli a o 45 minut později v Říčanech.

       

       Po 14 dnech skončil náš letošní první turnus. Podle bezprostředních reakcí při příjezdu  nevíme o nikom nespokojeném.  Pokud se vám s námi líbilo (nebo třeba vašim dětem), budeme rádi pokud nám  napíšete. Stejně tak uvítáme i připomínky, co bychom mohli ještě vylepšit.

       Závěrem bychom chtěli poděkovat všem vedoucím, kteří se na přípravě a realizaci I. turnusu podíleli. Není to jen o době na táboře, ale i o desítkách hodin strávených přípravami. Díky, bez vás by to opravdu nešlo!

        Tábor je definitivně u konce, nemusíme se však vidět znovu až za rok. Pořádáme spoustu akcí i v průběhu roku a všechny informace najdete na tomto našem webu. Takže, je to jen na Vás! Budeme rádi, když se brzy zase potkáme.

         Hezké léto všem!

                                                                za všechny naše vedoucí Filip, Hanka a Petr Hlaváčovi

 

   (zveřejněno 28.7.2018 v 22:50 hod.)

 

Do naší kroniky  přišly dnes a v další dny po táboře následující příspěvky z řad rodičů a přátel:                   

 

Pro všechny táborové vedoucí     1. 8. 2018

Tímto bychom rádi vyzdvihli Váš um a schopnost zaujmout i ty největší puberťáky/puberťačky, neboť celé dny od příjezdu nemluví o ničem jiném, než co a jak bylo na táboře super, jaká byla sranda, s kým soupeřily, kde zabloudily apod. Když si vybavíme s jakým odporem odjížděly a s jakým nadšením přijely :-) Prostě to nemá chybu, jste úžasní a dokonalí!!!!! Děkujeme. Šiklovi

 

Pro TK Delfín    31. 7. 2018

Všichni z TK Delfínu, zasloužíte poklonu! Skvělá péče o smečku dětí, ikdyž je jich jako smetí. Jídlo bylo na jedničku, k tomu zlato na prsteníčku. Sam, Frodo i úlisný Glum, ukázali svůj UM! Každé ráno kronika oživila den rodiče úderníka. Šťasten mohl v práci být, že nechal své děti žít. Žít příběh zážitků neuvěřitelných, a chvil nezapomenutelných! Všichni Dimitrovi nadšení, posílájí velké poděkování!!! Dimitrovi

 

Pro celý táborový tým     28. 7. 2018

Naši kluci jeli letos poprvé a slova:”mami,příští rok chceme jet znovu” při vystupování z autobusu myslím hovoří za vše😉děkujeme vám za úžasných 14 dní,které jste jim věnovali.Jana a Lukáš Posádkovi Posádkovi