Napsali nám,

napsali jste o nás ...


 

 

Navzdory dnešní uspěchané době si někteří rodiče našich spokojených dětí najdou čas a pár řádky nám vyjádří pochvalu, poděkování ...

Vážení rodiče, velice si vážíme Vaší podpory a děkujeme za ni!

 

 

 

14. 08. 2021

Dostali jsme se do situace,kdy už kvůli vám plánujeme a měníme chod prázdnin, pobyt u babiček i narozeninové oslavy a za to dobrodružství a občas stresové situace vám nesmírně děkujeme.Je to zážitek nejen pro děti,ale i pro nás dospělé. 

Posádkovi

 

13.08.2021

Chtěli bychom poděkovat všem!!! Jste úžasní a obdivujeme s jakým elánem a nadšením organizujete tábor pro děti a snažíte se ,aby ty zážitky pro ně byly co nejkrásnější!!! Celý rok se potom těší na další tábor, což je myslím nejlepší vizitka. Moc si toho vážíme a děkujeme Vám!!! Přejeme krásné a pohodové dny!!! 

Koneční  

 

13.08.2021

Děkujeme za odhodlání a chuť, s jakou se pouštíte do každého dne na táboře! Vaše nadšení je nakažlivé. Ať se Vám všechnno dobré, co jste pro děti obětovali,několikanásobně vrátí! Přejeme krásné dny! 

Staňkovi

 

10.08.2021

Vedoucím: Všechny zdravím, musím vám všem napsat, jak jste úžasní a poděkovat, že jste👍. 

Pavla Zemanová

 

06. 08. 2021

Přidám se i já s poděkováním, protože v mých očích zvládnout program v deštivých dnech tak, že jsou děti rozesmáté není náhoda, ale spousta let zkušeností a práce. Tak Velké díky Hance a Medvědovi za trpělivou práci s našimi, ale i jejich dětmi, díky kterým vše jede dál a v tak vysoké kvalitě. Díky a krásné dny ať deštivé či slunné😉 A prohlížení fotek super!!! 

Beata a Jaromír Jandákovi

 

02. 08. 2021

Všem, kteří se podílejí na chodu tábora  Děkujeme !!!! 

Petráskovi

 

01. 08. 2021  

Děkuji za váš čas, energii a odhodlání k tak super věci jako je práce s dětmi!!!!! 

Mamka od Lindy a Huberta

 

01. 08. 2021  

Ahojte všichni, kluci přijeli unavení a moooc spokojení. Užili si to s vámi maximálně a prý jim moc chutnalo :-) Děkujeme za vše a příští rok zase rádi pojedou :-) Mějte se krásně a užijte si hezký zbytek léta.

Jana Roupcová

 

01. 08. 2021   

Sophi vravela, že to bol doteraz ten najkrajšií tábor aký s vami mala, ste úžasný ako dokážete zabaviť deti v každom veku a to vaše jedlo je suprové, tak mi sa už tešíme na ďalší rok, krásne leto vám prajem. A ďakujeme 😘😘😘 

Sophi mama

 

30. 7. 2021

Přátelé, kamarádi, každý den pročítám kroniku a koukám na fotky a musím říct, že máte můj neskonalý obdiv, za to, jak a co všechno zvládáte. Chci vám moc poděkovat za to, jak se dětem věnujete, je to super! Držím palce, ať se vyvede i další turnus. Dana (Seberová :-)) 

Dana Pospíšilová

 

16. 8. 2020

Opravdu klobouk dolů před Vámi všemi, co děláte pro děti, aby měly prázdniny takové, jaké mají být. Plné zážitků, přírody , táboráků a nových kamarádů. Kluci přijeli úplně nadšení!!! Ta jejich rozzářená očička patří Vám všem!!! Velké díky a obdiv!!! 

Koneční

 

15. 8. 2020

Z celého srdce vám děkuji za parádní tábor, který mohla Beátka s vámi absolvovat. Vidět své dítě takto spokojené je opravdu čirá radost. Už teď se těší na další rok a prý i na další akce s vámi chce určitě jet. Děláte to skvěle.  DĚKUJI 

Vlaďka Suchá

 

15. 8. 2020

Jste skvělí! Kluci přijeli moc spokojení a nadšení ze všeho. Těší se na další tábor s vámi😊Děkujeme 

Roupcovi

 

14. 8. 2020

Moc děkuji za krásné deja-vu pro mě do mých táborových let a za skvělou péči o naše děti. I úsměv jsem viděla na jejich nafocených tvářích. :-D Jste úžasní! Děkuji moc a ať se daří i v dalších letech!

  Lucka Ďurčová (Kačeři :) )

 

14. 8. 2020

Všem moc děkujeme za trpělivost a energii, kterou do tábora vkládáte. Umožnit dětem kontakt s přírodou, strávit pár dnů v menším komfortu, než je obvyklé, zajistit hry, táboráky kamarádství a také dobrou baštu je jistě něco, co si zaslouží velké poděkování. Moc díky. Přejeme dlouhý odpočinek:-).

 Dvořákovi

 

4. 8. 2020

Dobrý den, Nikolka byla poprvé na táboře a myslím, že lépe si nemohla vybrat. Není k tomu moc co dodat, nezapomenutelné zážitky, nadšení, spousta kamarádů a z mého pohledu i řád, který moc prospěl. A ta kuchyň :) moc moc děkujeme všem a ať tak hladce proběhnou i další turnusy. Těšíme se za rok. Švandovi 

Eva Švandová

 

3. 8. 2020

Jako každý rok vám všem patří náš veliký dík !!! Jste prostě úžasní a myslím, že krokodýlí slzy naší dcery při loučení, že chce zpátky na tábor mluví za vše :o) :o) Přejeme krásný a pohodový druhý turnus a my se těšíme na ten třetí. Dvořáčkovi 

Dvořáčkovi

 

2. 8 . 2020

Děkujeme všem za super tábor. Jste úžasní, co pro děti děláte. Pechovi 

Pechovi

 

1. 8. 2020

Všem, kteří se podíleli na skvělém a opět, pro naše děti, nezapomenutelném letním táboře, děkujeme!!! Vaše práce, vynaložená energie a obětavost je obdivuhodná! Ať se vám i nadále daří, díky!!! 

Rodina Dimitrova

 

1. 8 . 2020

Všem co se podíleli na realizaci tábora, hry, výstavby, stravy a....vše ostatní, díky za váš čas a energii, kterou jste věnovali našim dětem. Přijeli jako vždy spokojené, DÍKY!!! 

Pětník

 

1. 8. 2020

Děkujeme za spokojené,usměvavé,sprostých slov zbavené a zážitky nabité děti 

Posádkovi

 

31. 7. 2020

Blahopřejeme k plavbě plné zážitků, nechť si ty nejlepší uložíte hluboko do srdce.....velký dík patří všem vedoucím, pomocníkům i dětem, co nezkazily žádnou legraci....přejeme vám příjemné doplutí do svých domovů a vedoucím sílu pro další partu pirátů. 

Staňkovi

 

22. 7. 2020

Tímto bych chtěl pozdravit a hlavně poděkovat všem vedoucím, za úžasné tábory, které pořádali a stále pořádají. Každý jeden tábor na kterém jsem byl, jsem si nesmírně užíval a ani jednu sekundu jsem se nenudil. Doufám, že počasí vydrží a vše bude klapat. Ještě jednou moc děkuji

Richard Juráň

 

29. 7. 2019

Dobrý den, rádi bychom vám poděkovali za vzorné zajištěni letního tábora nejen pro naše dvě dítka Jolču a Nicol. Denním sledováním táborové kroniky jsme doslova proživali vaše aktivity a bavili se nad bezvadným komentářem autoru kroniky a vtipnými fotkami děti.
Budeme se těšit na příští rok, který by naše holky opět a rady strávily ve vašem táborovém prostředí.
Ještě jednou dekujeme ze mate chuť, prostor a dar se takto o ty male potvory postarat ;)
Hezké léto.

Manželé Kašpárkovi

 

29. 7. 2019

I my bychom se rádi přidali k děkujícím rodičům. Jako každý rok máte od nás VŠICHNI neskutečný obdiv za to, s jakou chutí a energií se staráte o naše děti a vytváříte jim ty nejkrásnější vzpomínky na léto a dětství. Jste prostě úžasní a nedivíme se, že naše dcera není ochotná vynechat jedinou vaši akci. Už se nemůže dočkat 3. turnusu :o) Děkujeme a mějte se krásně !!! 

Dvořáčkovi

 

28. 7. 2019

Dobrý den, děkujeme za perfektně připravený tábor, Dan přijel spokojený a natěšený na příští rok 😀. Teď leží a naříká, že ho bolí nohy (za nás super vysledek).  Konečně ( i když trochu pozdě) prolomil nechuť k táborům získanou ve druhé třídě. 

Hana Bečvářová 

 

28. 7. 2019

Všechny moc pozdravuji a posílám od srdce ❤velké díky vedoucím, instruktorům, kuchařům,l ékárníkům. Jednoznačně všem co se podílí na existenci tábora TK Delfín.Jste úžasní. Zemiška se v pořádku vrátila domů 🙂.Velmi děkuji 

Pavla Zemanova

 

28. 7. 2019

Dobrý den, předně velká gratulace ke zdolání těžkého úkolu a nástrah v podobě kontroly z hygieny. Obstáli jste na jedničku , a to vše svědčí o všem. Ještě jednou velké díky za pestrý jídelníček a skvělou stravu v polních to podmínkách, za tvorbu úžasného programu a celotáborové hry. Velice oceňujeme tuto kroniku a možnost sledovat celkové dění, ikdyž musí být náročné na konci dne vše zpracovat sepsat, navkládat fotografie. Od syna bychom se nikdy nedozvěděli více a bylo moc hezké sledovat pozitivního táborového ducha a veselou dobrou náladu přenášející se z obrazovek. Krásné léto a další úspěšné turnusy! 

Kulhánkovi

 

27. 7. 2019

Děkujeme, že se nám vrátil spokojený, zážitky nabytý a tak nějak celkově větší kluk. Asi není jasnější důkaz Vaší skvěle odvedené práce, jako když úplný nováček po dvou týdnech na táboře bez zaváhání prohlásí, že se těší na další tábor a určitě zase jede!!! A ten elektronický detox je milý bonus!!!! Ještě jednou DĚKUJEME! 

rodiče Jáchyma Jandáka

 

27. 7. 2019

Tak, děti máme živé, zdravé a truchlící doma. Takhle si představuji návrat z tábora. Všem moc děkujeme za bezva atmosféru a profesionální,ale přitom kamarádský přístup k dětem. 

Jana a Lukáš Posádkovi

 

27. 7. 2019

Patří vám velké poděkování za váš čas , ochotu , radost a zábavu , že jste rádi , jak děti si užily tábora i vy společně. Parta výborná. Děkuji vám i za možnost komunikace i přes emaily. Děkuji vám za denní kroniku kde je možnost nahlédnout a přečíst si každý den akce . Vzpomínky zůstanou . Je to pro vás práce navíc , velké díky. A hurá na nápady na tábor 2020. 

Marie Jandová

 

27. 7. 2019

Ahojček rada by som sa vam vsetkym chcela podakovat,za uzasny program,napady,kuchynu a umenie zapojit vsetky vekove kategorie do taborovej hry :))))) 

Zuzana Korchova

 

26. 7. 2019

Rádi bychom moc poděkovali všem zúčastněným za skvělé nápady, úžasná dobrodružství, laskavou péči, trpělivost a čas, který jste věnovali našim dětem. Moc si toho vážíme a děkujeme všem. 

Stavinohovi

 

26. 7. 2019

Moc děkujeme všem vedoucím,panu kuchaři a paní zdravotnici za to jak se starali o naše děti.Super tábor. 

Kotolovi

 

16. 2. 2019  

Děkuji velice  za péči, kterou jste věnovali dětem na lyžáku v Šindelné. Syn Vojta byl moc moc moc spokojený a už hlásil, že by chtěl jet příští rok znovu. Obdivuji Vás za Vaši energii a elán, které dětem po celý rok věnujete. Máte můj upřímný obdiv. Přeji všem zainteresovaným mnoho úspěchů a síly do příštích akcí.

Simona Hejlová

 

5. 1. 2019 

Obdiv a díky a zamáčknutá slza … zdravím všechny táborníky, obdivuji vytrvalost a nadšení v péči o děti a skláním se před nimi. Sám jsem měl tu čest se účastnit před mnoha lety a zodpovědně prohlašuji, že jsem se mnohému naučil a nikdy nezapomněl a nikdy nezapomenu. Nad kronikami a fotkami jsem zamáčkl slzu. Díky za vše a pokračujte!

Štěpán Tuček

 

12. 8. 2018  

Moc děkuji všem vedoucím za čtrnáct dní které jsem s vámi mohla strávit. Mockrát děkuji Méďovi který celou dobu tak skvěle vařil a Hance která se postarala o všechny úrazy. Byli jste skvělí.

Veronika Pantůčková

 

12. 8. 2018  

Každý den koukám na fotky a mám radost, že se najdou lidé, kteří mají srdce. Je možné jen poděkovat a smeknout. Hodně štěstí do dalších let!:) 

Dana Ježová

 

11. 8. 2018  

Díky díky díky ... Lůca byla opět nadšená, plná zážitků, jídla a cesty za zničením prstenu. Jste skvělí, děkuje

Jedličky

 

11. 8. 2018  

Chceli by sme sa podakovat,za uzasnu pracu s detmi a program,vsetkym trenerom,veducim,kucharovi a ostatnych,ktory sa podielali na programe pre deti a kucharovi extra za super jedla,pri precitani co deti mali sa nam slinky zbiehali.dik a tesime sa na dalsi rok

Zuzana Korchova

 

10. 8. 2018  

Tábor je u konce, tak bych ráda moc poděkovala všem vedoucím a těm, co se podíleli na jeho organizaci. Dcera Verča jela s vámi letos poprvé a byl to zároveň její úplně první tábor, ale z fotek ve vaší kronice i z jejích dopisů čiší pohoda a spokojenost - co víc si přát. Děkuji za to, jak skvěle se dětem věnujete, dokážete je zaujmout parádním programem, který není jen o hraní, ale i o přípravě na praktický život, sestavujete jim jídelníček, který je nejen zasytí, ale na kterém si opravdu pochutnají. A velké díky za vaši kroniku, která nás rodiče dokonale vtáhla do úžasné atmosféry tábora - všechno jsme prožívali s váma :-). Jste skvělí a přeji hodně sil a elánu do dalších akcí. 

Dana Pantůčková

 

2. 8. 2018

Nevím jak jinak to napsat, jste úžasní!!!! Vaše schopnosti, energie a nadšení, se kterým se dětem věnujete.... Jste skvělí, díky!!! 

Jarmila Kubíčková

 

1. 8. 2018

Tímto bychom rádi vyzdvihli Váš um a schopnost zaujmout i ty největší puberťáky/puberťačky, neboť celé dny od příjezdu nemluví o ničem jiném, než co a jak bylo na táboře super, jaká byla sranda, s kým soupeřily, kde zabloudily apod. Když si vybavíme s jakým odporem odjížděly a s jakým nadšením přijely :-) Prostě to nemá chybu, jste úžasní a dokonalí!!!!! Děkujeme. 

Šiklovi

 

31. 7. 2018

Všichni z TK Delfínu, zasloužíte poklonu! Skvělá péče o smečku dětí, i když je jich jako smetí. Jídlo bylo na jedničku, k tomu zlato na prsteníčku. Sam, Frodo i úlisný Glum, ukázali svůj UM! Každé ráno kronika oživila den rodiče úderníka. Šťasten mohl v práci být, že nechal své děti žít. Žít příběh zážitků neuvěřitelných, a chvil nezapomenutelných! Všichni Dimitrovi nadšení, posílají velké poděkování!!!

Dimitrovi

 

28. 7. 2018

Naši kluci jeli letos poprvé a slova:”mami,příští rok chceme jet znovu” při vystupování z autobusu myslím hovoří za vše. Děkujeme vám za úžasných 14 dní,které jste jim věnovali.

Jana a Lukáš Posádkovi 

 

28. 7. 2018

Ještě jednou bych vám všem chtěla poděkovat za vynikající tábor, Markétka má občas ještě slzy v očích :-)  Pěkné prázdniny. 

Hana Petrásková

 

27. 7. 2018

Jako VŽDY jsme nadšeni. Úžasný vyčerpávající program, bezvadná kuchařka, skvělá péče, super zábava, dokonalý kronikář. Z každé fotky je vidět, že to všichni děláte opravdu s radostí a že jsou tam děti šťastné. Za to vše vám patří náš veliký DÍK !!! Jste báječní !!! 

Dvořáčkovi

 

27. 7. 2018

VELKÉ díky za Vaši dokonalou péči, nápaditý program a pestrý a chutný jídelníček pro naše děti! Kronikářovi obrovskou poklonu za nadstardardní táborovou kroniku, oceňuji, že po tak bohatém a vyčerpávajícím programu ještě najde sílu vše v noci sepsat a vložit na internet. Jste jedničky!! :-)

Lenka Puklová

 

27. 7. 2018

Zlatí vedoucí a pořadatelé tábora, musím Vám vyseknout velkou poklonu a poděkovat s jakou chutí se staráte o tábor a naše děti. Šéfkuchař je borec, že nakrmí tolik hladových krků a s jakou radostí chystá dětem palačinky se šlehačkou, karbanátky, párky v rohlíku atd... klobouk dolů!!! Samozřejmě i ostatní vedoucí, kteří se podílí na táborové hře a vůbec na všem co mají něco společného s tábory mají můj obdiv. Vám všem patří velké díky!! 

Denisa Juráňová

 

11. 2. 2018

Moc děkujeme za skvělé super jarní prázdniny, které jste zařídili pro naše "haranty". Jste jako vždy  SKVĚLÍ.   Honza s Vámi jezdí velmi rád ... Přejeme Vám pohodu a hodně odpočinku po týdnu plném odpovědnosti a určitě i stresu. Zdraví

 Fialovi

 

11. 2. 2018

Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za péči, kterou jste věnovali dětem na jarních prázdninách na Sokolce. Vojtovi se opět moc líbilo a už teď chce jet příští rok znovu. Děkuji a přeji mnoho dalších úspěšných akcí.

Simona Hejlová

 

13. 8. 2017

Děkujeme! Za úžasných 14 dnů (resp. měsíc), které jste umožnili aktivně strávit nejen našim dětem, ale i nám.

Eva a Mirek Buchníčkovi

 

12. 8. 2017

Chceme poděkovat všem organizátorům a vedoucím tábora. Předvedli jste úžasnou práci. Moc děkujeme! 

Kupští

 

6. 8. 2017

Zdravíme všechny vedoucí na táboře. Děkujeme Vám moc co pro naše děti děláte. Za to vám skláníme velkou poklonu. Jde vidět, že se na táboře u Vás naše děti nenudí. Jsou velmi spokojené. Za to vše Vám patří velké dík. 

Rodina Szabóová

 

28. 7. 2017

Milé vedení tábora, děkuji Vám za každodenní možnost nakouknout do krásné táborové atmosféry, přeju ať Vaše další táborové turnusy minou úrazy a nehody. Díky Vám všem za obětavou péči o naše děti. Zdraví 

Pavla Vybíralová

 

28. 7. 2017

Rádi bychom poděkovali všem vedoucím a organizátorům za další úžasný tábor, který jsme si užili i my doma u počítačů. Máte náš obdiv za vše, co pro ty naše potomky (a pro nás rodiče) děláte...jste prostě skvělí !!!

Dvořáčkovi

 

28. 7. 2017

... Zároveň bych chtěla poděkovat všem organizátorům tábora, že se tak krásně staráte o naše děti, za kroniku, fotky, za vše...prostě jste úžasní ;-)

Martina Zelníčková

 

27. 7. 2017

Hlavně poděkování vedení tábora a vedoucím. Moc děkují

máma Přikrylová

 

14. 7. 2017

Děkujeme za úžasné zážitky, skvělé jídlo, super program a příkladnou péči. Lůca přijela nadšená :-) Díky

Jedličky

 

13. 7. 2017

Velký dík všem vedoucím

Milena Tesařová

 

20. 3. 2017

Za celou zúčastněnou rodinu tímto děkuji sehrané a výborné partě vedoucích pod vedením Hanky, Petra a Pavla za jejich obětavou, zodpovědnou a pohodovou péči o všechny svěřené děti na lyžařském pobytu o jarních prázdninách na Šindelné. Již po několikáté jsme s vámi prožili úžasný programem nabitý týden. Tímto i dík Fidovi za pečlivou přípravu celého programu. Kéž by vám tato sestava i síly vydržely co nejdéle! Nezbývá než doufat,že se mezi mladými instruktory jednou najdou takoví,kterým budou moct Petr s Hankou s klidným svědomím předat výsledky své mnohaleté a usilovné práce nebo spíš dřiny, která v dnešním tržním světě bohužel nepatří k těm veřejně oceňovaným a uznávaným aktivitám. Když jsme před mnoha a mnoha lety s manželem svěřili do oddílové i tábornické výchovy své tři dcery, vůbec jsme netušili,kam až tuto činnost manželé Hlaváčovi dotáhnou, že se nám začnou starat i o naše vnoučata... Ať držíte ve zdraví věrně pospolu, máte dostatek sil, nových nápadů, optimizmu, pomoci"shůry"a štěstí. Těšíme se na příští společný pobyt!

Za všechny Cihláře i Klemenťáky babička Víťa s dědem Mojmírem

 

19. 3. 2017

Dobrý den, ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za péči o syna Vojtu na jarňákách v Šindelné. Byl natolik spokojený, že by chtěl jet příští rok znovu. 

Simona Hejlová

 

31. 7. 2016

Ještě jednou moc děkujeme. Takto nadšené dítě se nám z prázdnin ještě nikdy nevrátilo. Máte náš obdiv. 

Pejšovi

 

31. 7. 2016

Milí vedoucí, instruktoři, týme, chtěli bychom Vám opět poděkovat za perfektni tábory, které jste pro naše potomky připravili. Děkujeme Vám za Vaši trpělivost, péči, starost a skvělou organizaci. Jste báječní!!! DĚKUJEME VÁM!!! A již teď se s dětmi těšíme na příští prázdniny a tábor s Vámi! 

Provazníci

 

30. 7. 2016

Moc dekujeme za vše co pro děti děláte a jak to děláte a věříme, že dalších 25 let dělat budete. 

 Berežní

 

30. 7. 2016

Velké ,velké,dík za vše co pro naše miláčky děláte.Jste prostě nejlepší,,,,,,,,,,,,

Přikrylová

 

29. 7. 2016

Chtěli bychom poděkovat všem vedoucím,instruktorům,kuchařům,fotografům a dalším nadšencům za úžasných 14 dní,které každoročně mohou naši kluci s vámi sdílet a díky táborové kronice i my rodiče. Ještě jednou velký dík,jste prostě nejlepší . 

Pospíšilovi

 

29. 7. 2016

Děkujeme za veškerou péči a energii, kterou jste našim dětem věnovali!!!

Komancovi

 

29. 7. 2016

Jedním slovem díky za všechno.

 Petráskovi

 

29. 7. 2016

Dovolte mi touto cestou udělit Vám řád Zlaté vařečky, Šunky zlaté a vzhledem k mezinárodnímu věhlasu kuchařského umění i Michelinskou hvězdu! Jednu či dvě hvězdy už asi z minulosti máte, tak mám na mysli tu třetí!!! *** P.S. Neuvažujete o službě rozvozu jídla pro rodiče? :-D

K. Budská

 

29. 7. 2016

Díky za jistě skvělý 14 denní táborový program, jak bylo z fotek vidět, nikdo se nenudil. P.S. A ten speciální pozdrav z tábora bych chtěl mít ve své schránce, když už nepíší děti... I když je zvláštní, že data z mobilní sítě zmizela během 24 hodin, že jo, Vendy A.

Taťka Robert A.

 

28. 7. 2016

Velké poděkování všem vedoucím tábora,kuchařům a vůbec všem kdo se o děti na vašem táboře starají,vymýšlejí zábavu jste skvělí a je vidět že děti to baví.Mějte se všichni krásně a ještě jednou díky 

Orošovi

 

28. 7. 2016

Touhle cestou bych Vám všem chtěla poděkovat za úžasnou trpělivost,inspiraci,diskuzního fóra,fotky a péči o mého syna. JSTE NEJLEPŠÍ! Děkuji.

 Pavla Zemanová

 

27. 7. 2016

.... Velice bych chtěla poděkovat všem kdo tento tábor připravují, všem vedoucím, instruktorům, kuchařům i jejich pomocníkům. Myslím, že tak úžasný tábor široko daleko není. Velký dík za naše spokojené a usměvavé děti. Mějte se moc krásně.

Lida Srbová

 

17. 7. 2016

Mnohokrát Vám ďakujeme za úžasný program, kuchyňu,organizáciu a tešíme sa na ďalšie tábory a výlety s Vami ;)))))

Sophia a Mama, fam. Schwaiger

 

16. 7. 2016

Vám všem patři obrovské poděkování za zorganizováni super letního tábora! Obě děti jsme poslali na LT poprvé a nelitujeme, ze jsme vybrali zrovna VÁS! Děti od příjezdu domu nezavřely pusy a už teď se těší na příští rok a snad i na jiné akce, které během roku pořádáte. Ještě jednou díky za vše, jste JEDNIČKY!!! 

Dimitrovi

 

16. 7. 2016

Chtěla bych Vám MOC poděkovat za užasnou péči nejen o Thomase,ale i o ostatní děti. S údivem jsem sledovala s jakou ochotou a láskou to vše děláte. Moc se mu u vás líbilo. Mnohokrát děkuji. 

 Sabina Green

 

15. 7. 2016

Velké poděkování a obdiv všem vedoucím, praktikantům, kuchařům, zdravotníkům, kronikářům, celníkům.....od rodiny Koširovi. Bylo to super sledovat prostřednictvím Vaší kroniky,jak se děti baví. 

Košírovi

 

15. 7. 2016

.... A chtěla bych ještě touto cestou moc poděkovat všem vedoucím,organizátorům a kuchařům za perfektních 14 dní,které mohly s Vámi děti strávit.Jste úžasní.

mamka Majka Pokorná

 

15. 7. 2016

Zdravíme vás všechny, kdo jste letos opět připravili úžasných 14 dní pro naše děti.Přejeme vám plno sil do dalšího turnusu! DĚKUJEME!

NEUMANNI ZE ŽEBĚTÍNA

 

15. 7. 2016

Zdravím všechny vedoucí a organizátory tábora. Ráda bych Vám poděkovala za skvělý tábor a za všechno co děláte pro naše děti. Kronika je dokonalá, jídlo vypadá nádherně a program je úžasný.Ještě jednou díky  

 Denisa Juráňová

 

13. 7. 2016

Zdravíme všechny vedoucí tébora. Děkujeme vám za vaši obětavost a hlavně za skvělý tábor, který jste pro naše děti připravili,. Jde vidět že do něj vkládáte celé srdce a za to vám moc děkujeme. Velké dík vám všem. Szabóovi

rodina Szabóová

 

9. 7. 2016

Zdravím Vás všechny! Přeju hodně sil, elánu a takto bezvadných nápadů, jaké máte. Patří Vám velký dík. 

Dana Ježová

 

31. 12. 2015

Všichni milí Delfíňáci i Delfíňata, blahopřejeme k výročí existence a přejeme hodně móóóc sil, výdrže, optimizmu a radosti při všem společném podnikání ve zdraví! V dnešní době "blahobytu" je vaše činnost o to cennější, že dáváte i společné prožitky související s obětováním se pro druhé navzdory tvrdému individualizmu, který podporuje dnešní přetechnizovaný svět.

Víťa Cihlářová s rodinou

 

19. 12. 2015

Chtěla bych vám poděkovat za vaši práci a za to co pro děti děláte. Barča přijela z víkenďáku opět nadšená. Po cestě z nádraží i nějaká ta slza ukápla, že to končí a bude si muset do jara zase počkat. S pozdravem

 Ida, Lucie a Barča Kolaříkovy

 

31. 8. 2015

Marťa s Jankou přijely nadšené a spokojené. Podle vyprávění jste jim nachystali opravdu krásné zážitky, na které budou vzpomínat ještě dlouho.  Děkujeme. S pozdravem

Zdena Ruttkayová

 

18. 8. 2015

… Děkuji za skvělý tábor. Kroniku jsem dodatečně prostudovala a musím říct, že se vám to opět povedlo. Děcka nadšený. Ještě teď když se sejdou (Míša, Bára a Tom  a Katka Jeřábci) nemluví o ničem jiném. Sledovali i 2.turnus. Katka se s vámi moc těší na 3.turnus a vůbec na všechny akce. Takže ještě jednou díky. Přeji vám pěkný zbytek prázdnin.

Vlasta Škodová

 

5. 8. 2015

Děkujeme vám za úžasný program, který jste pro děti nachystali, za krásné fotky, díky kterým jsme se cítili, jako by jsme tam byli s vámi a zároveň jsme věděli, že je naše dítě spokojené. Díky za váš přístup i k dětem, které byli na táboře poprvé :-) Přejeme krásný zbytek prázdnin !

Komárkovi

 

2. 8. 2015

Sleduji vaše akce už několik let diky Nině a Matějovi. I když mam ještě male děti, vim, ze jednou pojedou na tábor s vami a užijí si perfektních 14 dní. Jste totiž nejlepší:-D 

 Olga Nováčková Zemanová

 

2. 8. 2015

Děkujeme za Váš čas, elán a energii. Děkujeme za báječný program a radost, s kterou děti plnily úkoly, učily se novým věcem,výborně se napapaly a ani se jim nechtělo domů!? Nechť se Vám i nadále daří a to vše za plného zdraví!!! Budeme se těšit NASHLEDANOU.

Fialovi

 

1. 8. 2015

Jako rodice Vam vsem dekujeme za perfektni 2 tydny, za bohaty program, skvelou kuchyni a veskerou peci, kterou jste venovali nasim rozjivenym ratolestem. A diky za inspiraci - ranni rozcvicky budou pokracovat :-) 

Provaznikovi

 

31. 7. 2015

....  Vedoucím velké díky - jako každý rok úžasný program i kuchyně.

mamka a taťka Maškovi

 

31. 7. 2015

....  Především však děkuji všem, co se podíleli na zdárném chodu letošního tábora, kdy díky jistě skvělé zábavě nebylo moc času okupovat PC. Držím Vám palce i do dalších let  .... 

strejda (taťka) Robert

 

31. 7. 2015

Díky za krásných 14 dnů pro naše děti i pro nás. My, kteří do poslední chvíle nevíme, jestli tentokrát všechny naše děti v pořádku odcestují a ještě za odjíždějícím autobusem zíráme v úžasu, že to tentokrát klaplo, to dokážeme náležitě ocenit. Dá se říct, že pro nás je to načerpání nových sil na celý příští rok. Tak snad zase nejpozději za rok. Zdraví

Buchtovi

 

27. 7. 2015

…  děkuji mockrát za vše co pro tu sebranku děláte. Je vidět, že jsou nadšeni, a to není vůbec jednoduché. Krásný den

Novotná

 

18. 7. 2015

Ahoj přátelé, děkujeme Vám všem za úžasné žážitky z I. turnusu táborového klání, Viktorka ja opravdu mooooc ráda , že byla s Vámi všemi!! Jsem moc ráda, protože takové pozitní odezvy jsou málo kdy. Všem opravdu děkujeme za Váš vstřícný přístup a nadšení ve svém volném čase, pro naše děti. Celé odpoledne jsme sestavovali jídelníček dle tábornického rozpisu:) a prosím pěkně o recept na pažitkou, salámovou a sýrovou pomazánku, neboť vy, ji umíte nejlíp!!!!! Medvěde a Hanko, děkujeme.

Gábina Šupkovi

 

17. 7. 2015

Děkujeme vedoucím, instruktorům, praktikantům, kuchařům, zdravotníkům, kronikářům, fotografům, astrologům a bankéři za vzornou organizaci, program, stravování, péči o děti, kroniku, fotky a horoskop. Moc děkujeme. 

 Košírovi

 

17. 7. 2015

Všem vedoucím a všem,co se starali o plná bříška dětí vyjadřuji veliké díky.Patří Vám můj obdiv za to,co pro děti děláte a vymýšlíte bohatý program,aby měli děti co nejvíce krásných zážitků. Zdraví mamka od Míši Pokorného

Majka Kolářová

 

15. 7. 2015

Chtěl bych složit hlubokou poklonu všem vedoucím a kuchařům !!!! Na podobný báječný tábor jsem jezdil jako dítko a poté jako vedoucí, a mám skvělé vzpomínky a kamarády na celý život....Velký dík ! 

Boleslav Pospíšil st.

 

14. 7. 2015

Děkujeme, že se nám krásně staráte o děti. Velký dík za vše. Moc Vás obdivujeme.

Iveta Szabóová

 

14. 7. 2016

Chceme poděkovat a móóóc vás pochválit za vše co pro děti děláte! Za: bezvadnou zábavu, suprové hry, zážitky, skvělé jídlo, váš čas, péči, straostlivost a trpělivost ...  Jste úžasní  :-)   Děkujeme všem.  Táborová kronika na netu je boží   :-) 

 rodiče Jeřábkovi

 

12. 7. 2015

Děkujeme vám, že se o naše děti tak dobře staráte, můžeme bez obav usínat, protože víme, že s vámi jsou v bezpečí a zcela určitě se nenudí ani nesmutní.

rodiče Kusolitsovi

 

11. 7. 2015

Zase letos úžasné fotky, soutěže, kostýmy, jídlo.  Chceme být dětmi a být na táboře s DELFÍNEM!!! Velká pochvala za to co děláte!

Neumanni ze Žebětína

 

18. 8. 2014

Strašně moc děkujeme za přípravu a realizaci úžasného tábora. I když byl syn poprvé a zpočátku krapet tesknil, díky Vám to bezvadně zvládl a přijel úplně šťastný. A my rodiče oceňujeme také skvělou organizaci vč. fotodokumentace s vtipným komentářem. Díky mockrát. 

Velešíkovi

 

28. 7. 2014

Všem děkujeme za nezapomenutelných 14 dní dětí, které mají tolik zážitků, že v podstatě doteď nezavřeli pusu:-)) Ještě jednou velké díky.

 Petráskovi

 

28. 7. 2014

Při odjezdu byly smutné slzičky naší dcery (nejen její :-)), která jela poprvé na delší dobu pryč, ale díky Vaší skvělé práci, kterou děláte jak je vidět s láskou, jsme dny odloučení všichni s klidem zvládli. Proto mnohokrát děkujeme a smekáme klobouk. Především za skvělé nápady, super jídlo, bezva vedoucí, velkou trpělivost a dokonalou virtuální kroniku. Ať se Vám nadále daří.

Berežní

 

27. 7. 2014

Strašně super tábor. Skvělí vedoucí i děcka. Moc bych chtěla všem poděkovat za těch úžasných čtrnáct dní se spoustou zábavy. Je hrozný být teď doma, sedět u počítače a nudit se. Díky nejlepším vedoucím byl dokonale sestavenej program a pokud si dobře pamatuji, nic se nikdy nezkazilo. Příští rok pojedu zase.  Prostě to shrnu: těch čtrnáct dní bylo fakt super a doufám, že se ještě někdy uvidíme. 

Markéta Hrbáčková

 

27. 7. 2014

Vše, co bychom Vám chtěli vyjádřit VELKÝM PODĚKOVÁNÍM a ....., zde bylo řečeno. Nechceme opakovat a kopírovat. Tedy krátce: Není lepší tábor a není lepší vedení dětí!!! Děkujeme za všechno!!! (a já to mohu posoudit, protože od svých 15 let s dětmi pracuji-instruktor, OV, SV. Tábory jsem nejen absolvovala, ale také organizovala. Sehnat bandu spolehlivých a správných nadšenců, kteří to dělají(zvláště v dnešní době) zdarma a s láskou je ÚCTY HODNÉ!!! Takže Vám všem velká úcta, poděkování a přání pevného zdraví a sil!!!!!!!

J. Fialová

 

27. 7. 2014

Moc děkujeme všem, díky kterým je tento tábor ten nejlepší...

 Matuškovi z Blanska

 

27. 7. 2014

Moc vám všem děkujeme za vaši práci! Naše děti jsou nadšené. A my jim tiše závidime. Taky velice děkujeme za kroniku, i když musí být náročné každou noc všechno sepsat. Nám tím umožníte aspoň částečně prožít bezva 2 týdny společně s našimi dětmi, tolik se nám nestýská a víme, co všechno se na táboře dělo. Ještě jednou díky a hodně sil do další práce s dětmi přeji 

Vysočanovi

 

26. 7. 2014

Právě jsme si ještě jednou prohlédli všechny fotky z tábora a zavzpomínali na uplynulých čtrnáct dní. Moc děkuji celému týmu za výbornou organizaci, skvělé hry a v našem případě i za velkou trpělivost a pochopení! S pozdravem

Svatava Máchová

 

26. 7. 2014

Chtěla bych všem moc poděkovat za skvělou organizaci. Syn byl hrozně spokojen. DÍK ,DIK za vše. S pozdravem

Přikrylová

 

26. 7. 2014

Moc děkujeme za tábor, který mohly naše děti prožít. Děkujeme za to, že můžeme být vitruálně s nimi. Z fotek je vidět kus poctivé práce, kterou tam necháte. A hlavně pohoda a grácie se kterou to zvládáte, tuto dobrou náladu si děti dovezou domů. Ještě jednou velké díky. Přejeme všem krásný zbytek prázdnin. 

 Buchtovi

 

26. 7. 2014

Velké poděkování za úžasnou organizaci a vedení celého tábora. kdybych mohla, tak jezdím na Váš tábor místo holek :-). Každý rok se moc těší a přijíždí s novými a super zážitky. Děkuji moc

Daniela Kozáková

 

25. 7. 2014

A zazvonil zvonec a krásného tábora je konec!! Nezbyvá než poděkovat a na cestu domů se vydat.. Na tomto mistě patři obrovské poděkováni všem medvědům, medvědicim, kuchařům a kuchařinkám, učitelskému sboru i duchům, školnikovi, kronikářovi, jakožto i skvělému fotografovi! Děti díky vám všem prožily 14 překrásných a nezapomenutelných dní v přírodě se skvělýma kamarádama. A my rodiče? Také jsme si to krásně užili! Ale ted už se na ně moc těšíme, až dalšich 14 dni budou nepretržitě vykládat o svých zažitcích z tábora a na to, jaká překvapení nás v jejiich čarovném kufru čekaji:-) 

Martina Canova

 

12. 7. 2014

Všem moc a moc děkujeme za perfektní a profesionální tábor. Dcera byla poprvé a je spokojená. Líbilo se jí absolutně všechno. Děkujeme Vám všem, samozřejmě včetně skvělého kuchaře. Jste úžasní. Zdravíme, užívejte si další turnus.

Jarolímovi

 

12. 7. 2014

Ahoj Bouhoušku, tak jsme dorazili dobře domů, už mám za sebou koupačku s drhnutím :-) a už se mi i stýská po táboře a po tobě, protože jsi nejlepší vedoucí. Moc děkuji za fajn zábavu.  

 Michal Mašek

 

12. 7. 2014

Tak jako vloni i teď vám patří velký dík a obdiv! Je úžasné skrz kroniku sledovat šťastné tváře našich dětí při hrách, jak se cpou v jídelně, zkrátka jak moc dobře jim na táboře je. Za to ještě jednou dík a klobouk dolů. Hodně sil do dalších turnusů a ať se vám pořád takhle skvěle daří. Děkuji ještě jednou za Adélku,že jste to zvládli, a budeme doufat že příští rok pojede s vámi zase

Laifrová

 

11. 7. 2014

...  největší dík, pochvalu a klobouk dolů všem vedoucím,kuchařům a zdravotníkovi - naštěstí málo zaměstnanému. Vytvořili jste pro děti perfektní tábor i bez pomoci kouzelné hůlky. Ještě jednou velké díky a obdiv.

Zavřelovi

 

11. 7. 2014

Tak jako vloni i teď vám patří velký dík a obdiv! Je úžasné skrz kroniku sledovat šťastné tváře našich dětí při hrách, jak se cpou v jídelně (doma je musíme nutit), zkrátka jak moc dobře jim na táboře je. Za to ještě jednou dík a klobouk dolů. Hodně sil do dalších turnusů a ať se vám pořád takhle skvěle daří.  

Jana Romaňáková

 

11. 7. 2014

Moc a moc děkujeme za Vaši starostlivost, péči a neuvěřitelnou výdrž při všech činnostech,  kterou jste naplánovali v průběhu konání celého tábora. Smekáme před Vámi. 

 Taťka Mirek a mamka Luďka

 

11. 7. 2014

Velké poděkování všem vedoucím,instruktorům,kuchařům a zdravotníkům letního tábora.Díky Vaší skvěle zpracované kronice jsme měli možnost tábor sledovat v přímém přenosu.Děti se měli určitě dobře,tak i za ně dík.S pozdravem

Košírovi

 

11. 7. 2014

Moc a moc děkujeme za krásné zážitky nejen pro našeho Michala, ale i pro ostatní děti letošního tábora. Díky také za zážitky pro nás doma u počítačů, bylo to úžasné se každé ráno těšit na nové fotografie z dění předešlého dne. KLOBOUK DOLŮ před vším, co jste schopni pro naše ratolesti připravit, vymyslet, navařit a hlavně obětovat ze svého volného času. Přejeme hodně dalších úspěšných táborů, spokojených dětí i rodičů. Za to všechno Vám patří VELKÝ DÍK. 

Maškovi

 

11. 7. 2014

Zdravíme Vás a děkujeme za krásný tábor. Hlavně Vám všem skládám velký obdiv, jak v dnešní době dokážete děti udržet bez všech jejich technických vymožeností. Skládáme Vám velkou poklonu. Díky. 

Szabóovi

 

11. 7. 2014

Moc vás všechny zdravím, a za celou Bednářovic rodinu skládám velikou poctu VŠEM. Díky za krásně zprostředkované ještě krásnější zážitky a do budoucna jen samé povedené "učně" !! Jste skvělí ... 

 Bednářovi

 

10. 7. 2014

Všem vedoucím veliké poděkování za zorganizování něčeho tak úžasného, na co budou děti dlouho vzpomínat. Zdraví mamka Míši Pokorného.

Majka Kolářová

 

10. 7. 2014

Velké poděkování Vám všem za Honzíka Kristýnku a všechny děti kterým se věnujete. Velikou uctu k vaší práci do které dáváte srdce, lásku a já Vám přeji hodně zdraví a mnoho uspěchu v další činnosti. S pozdravem

Jaroslava Bělíková

 

9. 7. 2014

Milé učitelky a učitelé čarodějnické školy v Horní Libochové, chceme vám touto cestou moc a moc poděkovat, jak se o naše malé kouzelníky staráte, píší nám jenom samé pochvalné zprávy a na nás rodiče nemají ani čas a to je dobře. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme krásné počasí a kouzelné zážitky. 

Manželé Kusoličovi

 

30. 7. 2013

Děkujeme Vám za super tábor, náš Filda přijel nadšený, moc se mu na jeho prvním táboře líbilo.  

 Nejezchlebovi

 

29. 7. 2013

Dobrý den, rádi bychom všem vedoucím a instruktorům tábora moc poděkovali za celých čtrnáct dní s naší ratolestí. Barča přijela plná zážitků , velice nadšená a spokojená. Ještě jednou tedy velký DÍK ! Hezký den a příjemné prožití prázdnin přejí

Loučtí

 

29. 7. 2013

Dobrý den,  Martin ještě nepřestal vyprávět o táboře a když nevypráví, zpívá, a když nezpívá, musíme měřit čas při provádění nejrůznějších úkonů. Něco takové ještě nezažil (no a my vlastně ani taky ne). Díky díky díky!

Monika Pecháčková

 

28. 7. 2013

Milá Hanko, Medvěde, vedoucí, instruktoři, praktikanti - prostě všichni, díky kterým mohly naše děti strávit báječných 14 dní. Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaši obětavost, nasazení, dobrou náladu a trpělivost, s níž jste se po uplynulých 14 dní starali o naše potomky. Díky Vám mají naše děti spoustu krásných zážitků a vzpomínek a my Vám opravdu velmi děkujeme!!! Pomyslně před Vámi smekáme a dětem závidíme... Děkujeme Vám a přejeme Vám všem ještě krásný zbytek léta, všichni

Provazníkovi

 

18. 7. 2013

Dopis od Karolíny a Eleny Šiklových (účastnic I.turnusu) účastníkům II.turnusu k prohlédnutí ZDE.

 Karolína a Elena Šiklovy

 

17. 7. 2013

Chtěli bychom tímto poděkovat všem vedoucím I. turnusu za snahu a trpělivost se všemi dětmi.

rodiče Kusoličovi

 

14. 7. 2013

Děkujeme za nezapomenutelných 14 dnů našich dětí Jirky a Markétky, vrátili se plni zážitků, nadšení a o pár kilo těžší :-). Ještě jednou díky.

Petráskovi

 

14. 7. 2013

Vážený pane Hlaváči, chtěl bych poděkovat Vám, Vaší manželce a ostatním vedoucím z 1. turnusu za to že jste připravili dětem dva krásné týdny plné zábavy, nových zkušeností a především za  Vaši trpělivost kterou s dětmi máte.  S pozdravem

Michal Schnattinger

 

13. 7. 2013

Milí Hlaváči, Medvěde a Hanko a spol  děkujeme vám za krásných 14 dní, které jste připravili pro naše děti. BERTÍK do teď nezavřel pusu při líčení zážitků. Děláte krásnou práci . 

 Zdraví Neumanni a pozdravují Filipovi s Ondrou

 

11. 7. 2013

Všechny moc zdravíme z Brna! Patří vám všem velký dík za tak skvěle vedený tábor a obětavost, kreativitu při hrách i v kuchyni!!!! Dětem závidíme a prostřednictvím skvělé živé kroniky, jsem zavzpomínala na své tábory....Už je to dávno, ale bylo to SUPER!!! Díky, že to dáváte dál!!! Táborům zdar zdar zdar!

Jana Romaňáková a Petr Klučka

 

3. 7. 2013

Gratulujeme k úspěšnému zdolání kontroly !!! On-line kronika je výborná věc, moc děkujeme za spoustu fotek a komentář :-) skoro synovi závidím, nejradši bych na takový tábor vyrazila taky ;-)ovšem ty vaše svačinové chlebíky a rohlíky - ty vypadají báječně ! vždycky se nám seběhnou všechny sliny...:-D tak držíme palce, ať vám drží počasí a všechno klape, jak má ... mamka a taťka od Vojty Bláhy

Petra Komendová

 

12. 11. 2012

Ahoj, tohle má být VELKÉ PODĚKOVÁNÍ za veškeré aktivity, které pro naše děti organizujete. Taky děkuji všem vedoucím a podvedoucím, kteří vám velmi zručně pomáhají.
Tábory, setkání a teď nově předvánoční hrátky! Zatímco ostatní (alespoň někteří) podléhají předvánočnímu stresu, vy nabalíte bandu dětí a vyrazíte provonět Obůrku vánoční náladou. Všechny akce jsou výborně nachystány, ač se jich sama neúčastním zdá se, že vždy hladce a v pohodě proběhnou. A naše děti přijíždějí naprosto nadšené! (A zlobí se, že to už muselo skončit.) Díky moc za vaše nápady a elán, s kterým je pro naše menší i větší realizujete.
Mějte se moc pěkně.

Iva Babánková

 

29. 7. 2012

Děkujeme za krásnou plavbu plnou dobrodružství, kterou si děti, podle vyprávěni, moc užili. Myslím si, že zažili tábor na který budou dlouho vzpomínat - až jsem jim záviděla a vzpomínala na svoje léta v táboře. Přeji vám, ať vás stále vaše práce baví a další generace spokojených děti. 

 Vysočanovi

 

24. 7. 2012

Dobrý den, chtěla bych Vám a Vaší manželce a také všem ostatním poděkovat za Saše, byl to jeho první tábor a očekávali jsme po jeho prvních dopisech (ty další už byly veselé), že už příští rok nebude chtít jet. Naprosto nás překvapil, že určitě pojede znovu :-) Vrátil se spokojený, plný zážitků a každý den nám vypráví něco nového, na co si zrovna vzpomene. I když minulý týden odležel s angínou, je opravdu spokojený a tak to má být. Děkuji Vám za práci, kterou pro děti děláte a příští rok se, doufám, opět potkáme - potkáte se Sašem na táboře :-)  Mějte se krásně, s pozdravem

Andrea Nemeczová

 

15. 7. 2012

Dobrý den, chtěli bychom Vám mnohokrát poděkovat za krásný zážitek pro našeho Štěpána, za nové kamarády a za spoustu krásných a nezapomenutelných zážitků, na které bude vzpomínat ještě velmi dlouho.   …   Ještě jednou velký dík, všechny pozdravujeme a mějte se moc fajn.

Rodina Mokrých a Štěpán

 

14. 7. 2012

Dobrý den, tak spokojené dítě plné dojmů, informaci, radosti z nových zážitků a kamarádů jsme dlouho neviděli. Moc děkujeme za úžasný pro Davida první tábor. Děláte báječnou práci. Děkujeme moc 

Pavlátovi

 

13. 7. 2012

….   Ještě jsem chtěla i touto cestou poděkovat vedoucím a instruktorům za neuvěřitelnou práci s dětmi, trpělivost, nervy a také krásnou fotodokumentaci a informovanost o dětech a průběhu každého dne, díky za úžasný přístup a věřím, že i Martínek (poprvé na táboře) bude nadšený a bude na vás vzpomínat. Klobouk dolů a děkuji!!!!!!!!!. 

 mamka Š. (paní Šikralová)

 

28. 2. 2012

Dobrý den,  chtěli jsme  poděkovat za jarní prázdniny v Šindelné. Naše dcera Lucka se až do této doby odmítala zúčastňovat jakýchkoliv hromadných akcí včetně letních táborů. Po tomto týdnu je vše jinak. Přijela nadšená, plná zážitků a uplakaná, že se jí bude po všech moc stýskat. 

Hanouskovi

 

16. 9. 2011

Vážení přátelé, chtěla bych Vám poděkovat za Vaše tábory a akce, na které se můj syn těší, a ze kterých se vrací nadšený a plný zážitků. Není jednoduché namíchat nutné zajištění bezpečnosti, organizaci tábora a přitom nechat dětem adekvátní prostor pro fantazii, realizaci...a nezbláznit se z toho. Vám se to daří.... ať se Vám daří i do budoucna. S úctou a obdivem

Hana Konečná

 

16. 8. 2016

Velké díky za krásné zážitky z tábora všem vedoucím a instruktorům jste úžasní!!!  Denis všechny moc pozdravuje a těší se na příští rok!

Kaniovi

 

1. 8. 2011

Chci poděkovat všem Hlaváčům nejenom za perfektně zorganizovaný tábor, všem vedoucím za úsilí a výdrž, se kterou se dětem věnovali, přeji krásný zbytek prázdnin a s Hankou se určitě na třetím turnusu sejdete. Zdravím

 Anka Smutná

 

1. 8. 2011

Krušanka a Smolda nadšení se vrátili, nebýt další dovolené, na 3. turnus by se těšili. Vaše soutěž pro rodiče byla pěkná fuška, složit verše nebo vtip, pomohla nám flaška. Medvědovci se svou tlupou ti nejlepší byli, a proto si velký dík všech po zásluze zasloužili. 

Matuškovi z Blanska

 

30. 7. 2011

Děkujeme všem vedoucím a instruktorům za uspořádání bezvadného tábora ! Míša / Ňouma z Nemutů / je nadšený, na táboře se mu moc líbilo a určitě nebyl na táboře poprvé a naposled :-) ...

Schnattingerovi

 

24. 7. 2011

Velké díky za to, jak se o naše děti staráte a co pro ně dobrého děláte! Mají se suprově, jídlo jim závidím od prvního dne. Ať se vám daří i nadále.

Zdraví Valešovi

 

28. 3. 2011

Dále jsem chtěla poděkovat za jarní prázdniny na horách. Adam byl spokojený s lyžováním, ale úplně nejvíc jej nadchla návštěva v elektrárně. Nádherně jste zaplnili téměř nevyužitelný den. Ještě jednou díky a těšíme se na další akce. S pozdravem

 Buchtová

 

24. 3. 2011

Dobrý den,moc děkujeme za CD (s fotkami ze zimního lyžařského tábora). Fotky jsou krásný, Šimonovi se s Vámi na horách moc líbilo ( hlavně básní ještě teď o jídle, jste prý skvělý kuchař a hlavně ta sekaná...). Určitě s Vámi zase někam pojede. Tak ještě jednou móóóóóóc děkujeme.

Simona a Šimon Spielmannovi

 

31. 8. 2010

Pro vedoucí 2.turnusu
Děkujeme za CD s fotkami z tábora, Kačka si zavzpomínala. Chtěla bych poděkovat všem vedoucím 2. turnusu za skvělý tábor. Kačka přijela nadšená s hromadou zážitků a těší se už na příští rok. DĚKUJEME jste skvělí.

Řezníčkovi

 

30. 8. 2010

Moc Vám i Hance děkuju za děti. Zdárně jsme dorazili domů, jsou oba plní dojmů, nadšení a spokojení. Myslím, že ještě dlouho budou na letošní prázdniny vzpomínat. Díky, děláte skvěle skvělou věc. Přeju hodně štěstí.

Věra Rajchlová

 

3. 8. 2010

Pro všechny vedoucí
touto cestou bychom chtěli poděkovat všem vedoucím 2.turnusu za skvělou péči a trpělivost s našimi dětmi. Kluci Luboš a David se vrátili nadšeni, spokojeni a těší se na další tábor. Takže ještě jednou DÍKY!

 Sedláčkovi

 

1. 8. 2010

Pro všechny vedoucí
Chtěla bych poděkovat všem vedoucím za skvělý tábor plný her, nápadů, za super jídelníček. Nevím, jestli si to víc užila Jája, nebo my s manželem při čtení kroniky. Příští rok jede nadšená Jája znovu. Díky moc!!!!

rodiče Jany Matuškové

 

31. 7. 2010

Hanka+Petr+ všichni vedoucí
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvělý tábor, který si užily nejenom děti, ale i my u počítačů. Hanča je jako vždy nadšená a už se těší na další akce s Vámi. Ještě jednou za všechno velký dík a hodně elánu do dalších akcí.

Anna Smutná

 

20. 7. 2010

Vzkaz pro Medvěda a Hanku
Smekáme před Vámi !!!!! Toto je opravdová filantropie. Ať na Vaše konání nepadne ani náznak stínu. Vaši obdivovatelé - Jandáci.

Jandáci

 

18. 7. 2010

Vedoucí I turnusu
Adam se vrátil naprosto nadšený a spokojený, jak byl tábor úžasný a chystá se i na III.turnus. Moc Vám všem děkujeme.

 Máčalová

 

17. 7. 2010

Pro vedoucí tábora
Moc vás všechny zdravím a chtěla bych vám velice poděkovat za úžasnou péči o naše dětí. Vrátily se z tábora nadšení,opálení a plní nezapomenutelných dojmů. Takže ještě jednou VELKÝ DÍK a spoustu vydařených dní nejen do konce prázdnin.

Sedláčková Markéta

 

10. 10. 2009

Dobrý den, včera holkám přišel dopis s DVD z tábora a udělal jim ohromnou radost stejně jako před tím fotky. Musím Vám napsat, že jsem těm dětem normálně záviděla ;-), bylo to bezvadné. Díky moc, že měly Maťka s Jankou možnost na tábor jet, opravdu si to moc užily. Holky byly moc spokojené, líbilo se jim všechno teda kromě vos ;-) a toho, že si hned po příjezdu ještě v autě stěžovaly, že jako jediné neuměly číst a psát (teď to mám jako dobrou motivaci, když se zlobí nad písankama ;-). Už se mě několikrát ptaly kdy se pojede zase na tábor. .... Naopak klobouk dolů před Vámi, je mi moc sympatické, že opravdu není s ničím problém, program míváte skvělý (co můžu posoudit ještě od Terky a teď i od holek) a to se dneska jen tak nevidí a těžko hledá.

Zdena Ruttkayová

 

11. 8. 2009

Poděkování a chvála
... Byly opáleni, spokojeni a nadšeni. Tom krapet unaven, ale neodrazen od vedení dětí. Děkuji všem, kteří se o to na letošním táboře v Horní Libochové zasloužili. Hance a Medvědovi patří samozřejmě zvláštní poděkování za úžasnou organizaci, nádhernou kroniku, která nám rodičům poskytovala se alespoň nepatrnou částí zúčastnit osidlování Lincolnova ostrova a taky za skvělou kuchyni. Bohužel toto má trochu malý háček, jelikož dětičky přijely rozežraní a rozmlsaní a teď některé lahůdky vyžadují i po mě.

Irena Davidová

 

10. 8. 2009

Zdravíme všechny účastníky druhého turnusu! Jirka přijel maximálně nadšený,tábor byl prostě impozantně monumentální,vysloveně pěkný. Za to všem nekonečný díkkk! Ráda bych se i já přihlásila na příští rok, ale nevím, jestli berete i účastníky skoro důchodového věku? Jsme rádi,že jsme vaši úžasnou partičku našli.  

 Ilona Ludvíková, matka Stalina

 

2. 8. 2009

Všem vedoucím
Chtěla bych poděkovat všem organizátorům za krásných čtrnáct dní na tajuplném ostrově, které si děcka krásně užily a my s nimi při sledování kroniky. Děkuji Hance za perfektní organizaci a Petrovi za báječné menu. (Hanča byla nadšená.) Přeji jim hodně elánu a dobrých nápadů a Medvědovi alespoň týden "zimního spánku". Těším se na další akce. Anka

Anna Smutná

 

1. 8. 2009

Poděkování všem osadníkům ostrova
Ahoj všem trosečníkům na již opuštěný ostrov. Děti už jsou doma u rodičů a můžete si užít zaslouženého odpočinku. Děkuji mockrát Hance za fantastickou organizaci, Medvědovi za neopakovatelné kulinářské zážitky a všem ostatním vedoucím za svatou trpělivost a pevné nervy. Geniální nápad byl s kronikou - šmírovali Vás úplně všichni :) Ještě jednou veliké poděkování a doufám, že se můžeme těšit na příští prázdniny.

Dáša Novotná

 

1. 8. 2009

Poděkování
Všem děkujeme za organizaci tábora tak jak má být. Myslím, že jak program tak jídlo, které vařil váš kuchař-umělec přispěl k báječnému prožití 14ti dnů prázdnin. Díky všem Vojtova babča

babča od Vojty Harašty Jílková

 

31. 7. 2009

Všem

Zdravíme, je nám úplně smutno za vás, že už tábor končí. Tím víc,že jsme díky kronice prožívali každej den s váma. Před vedoucíma smekáme a moc děkujeme. Dva týdny zabavit tolik trosečníků to nezvládne jen tak někdo. Jste prostě třída!!!

 Šárka a Petr Kunzovi

 

31. 7. 2009

Všem vedoucím Lincolnova ostrova
Ahoj, díky moc za Váš čas, chuť, nadšení a zprostředkování přímého přenosu z táboru. Je to vidět opravdu z každé fotky, z každého úsměvu a pohlednic, které děti psaly, že se nenudily a moc se jim tam líbilo. Díky za fajn program, které děti, aspoň na chvíli, odtrhl od technické vymoženosti.

Křivánkovi

 

13. 8. 2007

Čauky všem, připojuji se s chválou a díky za obě naše děti Verču a Jiříka. Ze svého 1. tábora se vrátili nadšení, prsteny a pláště nosí pořád a ještě i teď žijí táborovou hrou. Díky Vám jsem se s nimi dokonce dívala i na Pána prstenů!!! Na táboře se jim moc líbilo a příští rok chtějí jet zase. Takže všichni dospělí, kteří jste se starali o naše děti a jistě jste to neměli vždy jednoduché, ještě jednou Vám moc d ě k u j i a za rok na pirátském táboře nashledanou!

Eva Škvařilová

 

11. 8. 2007

Ahojky,chtěla bych poděkovat všem lidičkám co se postarali o to že můj syn se vrátil ze svýho prvního tábora tak nadšenej, že vydržel 14 dnů bez maminky a za rok chce jet zas :o))

Honzova máma :o) (paní Bartošová)